Čtvrtý díl Hrajeme s Alim: Twerkování s Nicky Tučkovou!

Kluci se narvou do legín a budou twerkovat s Nicky Tučkovou! Dojde i na kálení ze střechy…
Nicky bulela jak želva a kluci měli co dělat, aby ji uklidnili. Zabralo až selfie.
Nicky bulela jak želva a kluci měli co dělat, aby ji uklidnili. Zabralo až selfie.
Prima COOL

reklama

Ve čtvrtém díle zábavné show Hrajeme s Alim se otáčkoměr bláznivin vytočí do červeného pole. Přijde virální hvězda Nicky Tučková, jejíž videoklipy „Rich boy“ a „Szukam cię Miłoszu!“ na YouTube dosáhly milionů zhlédnutí.

Nicky Aliho a jeho internetové kámoše naučí, jak dělat správně selfie, jak točit virální videa, a dokonce i jak twerkovat. To jim ale vyrazí dech, protože kroutit zadkem, když jsou narvaní v legínách, je podle nich pěkná ostuda, zvlášť když nejste holka! S tímhle videem se teda doma rozhodně chlubit nebudou… Ale vy si ho v sobotu vychutnejte.

Ještě hůř je na tom Nicky, která během svého monologu o natáčení virálních videí omylem ukázala holý zadek, rozbrečela se a utekla, a teď po nás chce, abychom to celé nevysílali. Ale my budeme a máte se nač těšit, muhehe.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Hrajeme s Alim - Nicky Tučková

Pořad Hrajeme s Alim začíná v sobotu ve 12.50 na Prima COOL.
Záznamy
všech pořadů z TV najdete na You.bo/kanal/ali.

Dalším velkým tématem sobotního dílu budou opravdu ujeté hry, které jsme vytáhli z těch nejdivnějších míst na internetu. Vévodí jim Muddy Heights, v níž sedíte v podřepu na mrakodrapu, stáhnete si kalhoty i spodky a snažíte se trefit chodce na ulici – nechtějte vědět čím. Aby ale nedošlo k nařčení, že to je pouhá lumpárna, vězte, že to bude mít vědeckou přidanou hodnotu! Víte třeba, jaká je pravděpodobnost, že vás do hlavy trefí hovínko? Ne? Tak se v sobotu dívejte!

Do pořadu jsme zařadili i nové prvky, které vzešly z vašich nápadů. Kupříkladu nově budeme hodnotit videa, která nám posíláte, a ty nejzajímavější autory poté pozveme k nám do pořadu.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní bláznivé zábavy bez zábran, která svůj domov mohla najít jen na televizi Prima COOL. Premiéra čtvrté epizody bude 28. února 2015 ve 12.50.

Záznamy všech pořadů najdete od soboty cca od 17.30 na You.bo/kanal/ali

Hrajeme s Alim - Ali a jeho parta

Seznamte se s Aliho Youtubery!

Jenna Marbles

Fenomén: Youtubeři dobyli svět, jsou z nich nové celebrity. Proč?

Hrajeme s Alim - Jakub Kohák a Ali

Režisér Jakub Kohák v souboji se známými youtubery – Miloval jsem raketku

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!