Desátý díl Hrajeme s Alim: Kámoši ve zbrani a kouzlení s Richardem Nedvěděm

V desátém dílu zábavního pořadu Hrajeme s Alim se krom Aliho partičky opět představí ne jeden, ale hned dva zajímaví hosté.
Tahouni Re-Playe a Hrajeme s Alim nejsou virtuální pacifisti!
Tahouni Re-Playe a Hrajeme s Alim nejsou virtuální pacifisti!
archiv Prima COOL

reklama

Kouzelník Richard Nedvěd prorazil díky skvělým vystoupením v naší soutěži ČeskoSlovensko má talent. Ali a jeho parta na něj připraví něco daleko náročnějšího. Richard se bude muset do půl minuty vyprostit ze svěrací kazajky, jinak mu Kuba Ducháč, trpící akutním meteorismem, spustí do obličeje prdíkovou symfonii.

Druhým hostem bude Mikoláš Tuček, alias Tukan, který s Alim sdílí dlouhou historii. Společně dělali časáky o hrách, hráli baseball a vůbec dělali všemožné vylomeniny. Tukan přijde k Alimu zavzpomínat na telecí časy a pochválit si navzájem, jací jsou kabrňáci, což chlapce YouTubery brzy přestane bavit, a tak ho vystaví kanonádě nevybíravých otázek. Vyměkne Tukan nebo ne? Uvidíte už tuhle sobotu.

V dalším průběhu pořadu můžete očekávat pravidelnou nálož zábavných her, šíleností a úchyláren. Martin Rota rozebere, jakou barvu má zrcadlo, a Martin Carev z kanálu Jmenuju se Martin uvede další díl svého krátkého seriálu "Jak se stát youtuberem".

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi PRIMA COOL. Premiéra desáté epizody bude v sobotu 11. dubna v 16.45.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama