Devátý díl Hrajeme s Alim: Rozjetá Ewa Farna a prdící Libor Bouček

Posouváme se na podvečer!
Ani na to nemyslete...
Ani na to nemyslete...
archiv Prima COOL

reklama

Devátý díl zábavného pořadu Hrajeme s Alim představí hned dva dost rozjeté a dost známé hosty. Libor Bouček je moderátor a komentátor Ligy mistrů na COOLu, kterého zná skoro každý. Ovšem nikdo pravděpodobně neví, jaké to je, když má komentovat ujetou korejskou hru, kterou mu podstrčí Ali a ve které je hlavním úkolem prdět tak potichu, aby na vás ostatní nepřišli. Liborovi se uleví až u dabování Minecraftu, kde navíc dostane vcelku klidnou roli týpka, který komentuje jen to, jak Ali a jeho parta pomalu zkapává.

Druhým hostem bude Ewa Farna, o níž se všude píše jako o puritánce a extra slušně vychované holce. To je samozřejmě hezké, jenže znáte to: důvěřuj, ale prověřuj!

Ewu chlapci otestují opravdu všestranně. Zkusí, zdali se jim trochu neurve ze řetězu u společného karaoke, a i když v ní plane nezkrotná vášeň vlastní jen divokým polsko-českým popovým zpěvačkám, nakonec to skončí spíše jen hrůzostrašným mutováním a veřejnou ostudou našich chlapců.

Druhý test je drsnější. Ewa si vyzkouší edukativní hru o sexu, v níž si hraje na doktora s dvěma nahatými figurínami, přičemž ji přitom nesmí nachytat maminka. Aniž bychom chtěli něco prozrazovat, o úspěch se člověk musí podělit: právě u téhle hry Ewa Aliho partičku konečně prokleje!

Ale on je vůbec celý díl našlapaný až běda! Martin Rota rozebere pokusy nácků s okultními silami, vyzkoušíme nové hry na WiU, okomentujeme nová videa, zahrajeme si World of Tanks a vůbec, je to solidní jízda, u které se pobavíte.

A jelikož nám Explo a Matůš maturují a na Verču padla rýmička, pozval si Ali dva nové kousky, které víří zdejší YouTube scénu. Martina z kanálu „Jmenuju se Martin“, který boduje hlavně u mladších slečen, protože vypadá přesně tak, jako takoví ti roztomilí dětští herci předtím, než zestárnou a (doufejme) zoškliví. A Jakuba Ducháče aka Erem movie, který u holek rozhodně neboduje, i když se rád svléká. Což je možná právě důvodem jeho neúspěchů na poli lámání dívčích srdcí. Každopádně oba dva jsou na české YouTube scéně velkým zjevením, a jak jim to sedlo v telce, můžete zkouknout sami už v sobotu.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran. Premiéra deváté epizody bude 4. dubna v 16.45 na COOLu.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama