Jedenáctý díl Hrajeme s Alim: Kluky sejme Petr Jákl

Hrajeme s Alim se přehouplo přes první desítku, a tak nám chlapci přichystali opravdu speciální díl plný překvapení. Už jen jméno hosta mluví za vše – Petr Jákl, režisér thrillerů Kajínek a Ghoul, který nedávno ovládl česká i americká kina. Těšíte se? Máte proč!
Dva proti Jáklovi? Výsměch!
Dva proti Jáklovi? Výsměch!
archiv Prima COOL

reklama

Prvním překvapením ale není host, nýbrž nová posila do jejich party, sympatická cosplayerka Bára a. k. a. Felan, která se hned zkraje představí v kostýmu z populární hry League of Legends. Bára se v pořadu Hrajeme s Alim bude objevovat pravidelně, což je něco, čehož možná už teď lituje, protože ji chlapci nejen poněkud neomaleně vyzpovídají, ale navíc pořádně vyděsí prankem, který připravili spolu s Petrem Jáklem.

S ním chlapci pokecají o všem, co je napadne, a jelikož jsou místy trochu natvrdlí, bude to pořádná sranda. A dál už je to tradiční jízda prdlých nápadů a bláznivin: někoho napadne změřit Petrův bicák, jiný ho zas vyzve na páku a následně se proletí po pokoji. Jelikož je ovšem Petr frajer a formát a naše partička ho svou prdlostí doslova nakazí, vyzve na oplátku chlapce na fight v bojové hře, a to dokonce s tím, že když prohraje, vypije tradiční nápoj ze všech nechutných věcí, který mu připraví Martin Rota.

Samozřejmě dojde i na obvyklá témata: hodnocení YouTube videí, tankový žebříček, hry tak divné, že vám v obýváku začne padat omítka, a zcela nově i exkluzivní premiéru videa, které pro tentokrát připravila oblíbená YouTube grupa FreakOut. Video se slibným názvem Filmy vs. Realita uvidíte v premiéře jen u Aliho.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran. Premiéra deváté epizody bude 18. dubna v 16.45 na COOLu.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama