Osmý díl Hrajeme s Alim: 1 000 věcí, co mě serou, a konečně nějaký fešák

Hrajeme s Alim - Ali a jeho parta
Hrajeme s Alim - Ali a jeho parta
Prima COOL

reklama

Osmá epizoda Hrajeme s Alim představí hned dva zajímavé hosty. Nejdřív, na pozvání Veroniky, mezi chlapce přijde Michael Marek, finalista soutěže Muž roku, aby je důsledně poučil o tom, jak se chovat a jak ne. Zvlášť k ženám. Vzhledem k tomu, že nový přírůstek do Aliho party, Jakub Ducháč z kanálu Erem Movie, přijde na přednášku o etiketě v trenkách, v domnění, že půjde o promenádu v plavkách, asi všichni tušíme, že Michal před sebou bude mít takřka životní zkoušku. Ale uvidíte sami.

Druhým hostem bude Petr Cífka alias Curvekiller, spoluautor hejterské bible 1 000 věcí, co mě serou, která z původně zábavného blogu došla až knižního zpracování. Ali s ním pokecá o jeho knize a Curvekiller se vyjádří i k tomu, jaký hejt plánuje na YouTubery, kteří jeho ostrému jazýčku zatím unikali. Na pěsti ovšem tentokrát nedojde a namísto toho si Curvekiller zahraje simulátor internetového trolla Social Justice Warriors. 

Jinak můžete čekat obvyklý mix bláznivé zábavy, srandovních games a nejzajímavějších videí, které hoši vytáhli z těch nejdivnějších koutů internetu – včetně satanistické pecky Lucius II nebo nového destrukčního hitu Besiege.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní bláznivé zábavy bez zábran, která svůj domov mohla najít jen na televizi Prima COOL. Premiéra osmé epizody bude 28. března ve 14.10.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama