Pátý díl Hrajeme s Alim: Ruda z Ostravy a drink z býčích kulek…

Pátý GTAčko, chirurgie a zombíci. V sobotu se toho u Aliho nebude dít málo.
S Rudou z Ostravy to bude... vostrý!
S Rudou z Ostravy to bude... vostrý!
Prima COOL

reklama

V pátém dílu zábavné show Hrajeme s Alim přivítáme mimořádně prdlého hosta. Přijde mezi nás... tramtadadá... Ruda z Ostravy a rozjede show, jakou svět neviděl. Rudova videa, jako například magický videoklip Ostrava, na netu zhlédlo přes 11 milionů lidí a věřte, že naživo je Ruda ještě divočejší. Má být proč, Ali a jeho partička si pro něj totiž připravili pořádně vypečené úkoly.

Nejprve bude dabovat přiopilého Asiata ze hry Grand Theft Auto 5, což je pro něj zívačka, ale Ali a spol. budou mít co dělat, aby se nepočůrali smíchy. Už jste slyšeli Asiata s ostravským přízvukem, který je zlitý jak duha? Stojí to opravdu za to!

Následně bude Ruda Aliho a jeho internetové kámoše učit, jak správně točit videa na Youtube. Samozřejmě to nakonec odnese Ali, který se stane terčem Rudova kanadskýho vtípku a ještě dlouho bude muset chodit kanálama. Muhehe…

Chudák Ali to v tomhle díle vlastně schytá fakt pořádně. O chvilku později totiž prohraje sázku ve hře Dark Cut 3, což je simulátor chirurga, a tak bude muset vypít koktejl z různých hodně hrozných věcí, přičemž asi stačí, když řekneme, že mezi nimi byly i býčí kulky. Lahůdka.

Stejkovi se ale dostane také jednoho moc hezkého překvapení. Vlastně to měla být původně oslava, ale nějak se to zvrhne, a úklid potrvá sakra dlouho.

Jinak samozřejmě můžete očekávat obvyklou dávku, jak říká Ruda, cypovin. Otestujeme zajímavé hry, včetně zombíckého Dying Light. A Martin Rota se pak zombíkům podívá pořádně na kobylku ve svém vědeckém segmentu.

Rudy pro diváky COOLu, pěkně od srdíčka.

Exkluzivní video od Rudy z Ostravy: Komu oholí háro?

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi Prima COOL. Premiéra páté epizody bude 7. března 2015 ve 12.45.

Záznamy všech předchozích dílů najdete na You.bo/kanal/ali.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama