Třináctý díl Hrajeme s Alim: Ektor vs. Ali. Přežije jen jeden!

V sobotu se u Aliho zastaví i YouTubová skupina FreakOut!
Připravte se na napínavý duel!
Připravte se na napínavý duel!
archiv Prima COOL

reklama

Třináctý díl zábavného pořadu Hrajeme s Alim opět potvrdil známou pravdu – jakmile si Ali pozve do pořadu rappera, dějí se věci. Tentokrát to navíc není rapper ledasjaký, ale sám Ektor, divočák a pouliční bijec k pohledání. Těžko říct, proč mezi sebe hoši zvou drsňáky, když to ještě nikdy nedopadlo zvlášť dobře. Zřejmě je baví hrát si na boxovací pytle.

Zprvu to začne nevinně – jak se máš, co děláš, znáte to. Ale co se bude dít potom, bude dosti… krvavé.

Každopádně ještě před hlavním nášupem večera si Ali a jeho partička zahrajou úžasný simulátor topení se v moři. Ano, slyšíte správně. Topení se v moři. Jejich nová kamarádka Bára (Felan) se záhy rozhodne, že jim veselou pařbičku trochu zpestří, a tak je během hraní bude nejen postřikovat mořskou vodou a plácat sardinkami, ale dokonce je vyhecuje k tomu, aby poražený snědl ukrutně hnusnou nevařenou sépii. Což přirozeně skončí takřka šavlí. Kdo ji hodí? Kdo bude za zvracíka? Nechte se překvapit.

Ektor
Autor: archiv Prima COOL Ektor

Mezi chlapce pak přijde YouTubová skupina FreakOut, která si nejen připraví exkluzivní video, které bude mít v Hrajeme s Alim svou premiéru, ale hoši se i zdrží a pokecají o tom, odkud čerpají své lehce dementní, ale nesmírně zábavné nápady. Nově se v pořadu objeví i sestřih nejdivnějších videí na internetu, tentokrát s tématem „Zuřiví hráči“.

A pak už to přijde: Ali vs. Ektor. Přežije jen jeden.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi PRIMA COOL. Premiéra třinácté epizody bude 2. května v 16.45.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama