5 důvodů, proč byste si měli pořídit nový Xbox! Do obchodů jde právě teď

Ideální příležitost pustit se do víru hraní
Xbox One S
Xbox One S
Microsoft

reklama

Od dnešního dne je oficiálně dostupný nový Xbox One S, který vychází po vzoru zmenšených verzí předchozí generace Xbox 360. Microsoft tím reaguje na stížnosti hráčů stran externího napájení a velkých rozměrů a přidává i něco málo navíc. Pokud váháte, zda si konzoli zakoupit, máme pro vás pět pozitivních důvodů.

1) Vypadá hezky

Co si budeme nalhávat, vzhled konzole není pro hráče tolik rozhodující. V tomhle směru je ale nutné ještě jednou poukázat na to, jak moc se Xbox One S liší od základní verze. A nejde jen o bílou barvou – kladně hodnotíme průduchy i netradiční bílé zpracování.

2TB disk v základu

2 )Microsoft na nic nečeká a navyšuje kapacitu pevného disku pro instalaci her na 2 TB. Vzhledem k aktuálnímu digitálnímu trendu jde rozhodně o zajímavý bonus.

3) Video ve 4K rozlišení

Další nespornou výhodou nového Xboxu je obrazový výstup až do rozlišení 4K. Neplatí to pro hry – ty dále poběží maximálně ve Full HD (v případě Xboxu obecně ještě méně) – ale například filmy, či seriály si budete moci užít v maximální možné kvalitě.

4) Má lepší ovladač

Nedílnou součástí balení je i ovladač (bohužel pouze jeden), který se sice tvarem neliší od standardního ovladače pro Xbox One, ale je zpracován za pomoci méně se lesknoucích materiálů a zároveň při delším hraní tolik neklouže. Je to sice jen drobná evoluce, ale pokud hrajete často a dlouho, tuhle drobnost oceníte.

5) Není drahý

Tohle všechno vás navíc nebude stát příliš – vezmete-li v potaz, že ještě před nedávnem stála obyčejná verze konzole s 1TB diskem přes 12 tisíc, je cena Xbox One S – 10 990 – jako z jiné planety. Nemusíme pak podotýkat, že hry vám (takřka vždy…) poběží plynule a můžete si je zahrát v pohodlí.

reklama

reklama