5 nejlepších mobilních her roku 2017, které by rozhodně neměly chybět ve vašem telefonu

Vybrali jsme ty nejlepší z nejlepších.
Nejlepší mobilní hry roku 2017
Nejlepší mobilní hry roku 2017

V uplynulém roce vyšel opravdu pořádný ranec výtečných mobilních her, které dokazují, že už i na telefonech můžeme čekat plnohotnotný zážitek srovnatelný s konzolemi nebo počítači - vyprávěním, nápadem i audiovizuálním zracováním. Tady je důkaz!

Monument Valley 2

iOS, Android

Začínáme jistotou, protože dvojka Monument Valley navázala na to nejlepší z prvního dílu, který se stal právem jednou z vůbec nejskloňovanějších mobilních her. Tentokrát labyrintem povedeme matku s dcerou a opět se dočkáme jak hrátek s perspektivou, tak zejména dokonalého zpracování se skutečně magickou atmosféru.

Mini Metro

iOS, Android

Překvapivý hit loňské sezóny, kterého se prodaly na počítačích stovky tisíc kopií a který v mobilní verzi neztratil nic ze svého kouzla. Jednoduchý koncept stavění, rozvíjení a hlavně koordinace metra pořádně otestuje vaše možnosti. Každá hra je díky náhodnému růstu měst jedinečná, ale pokaždé stejně zábavná.

Iron Marines

iOS, Android

Výtečná akční strategie, která kombinuje principy věžovky a klasické RTS ve stylu StarCraftu, má v rukávu mnoho trumfů - prvotřídní AAA zpracování, zajímavé hrdiny i příběh a opravdu pestrou hratelnost. Jediným mínusem je přítomnost mikrotransakcí, které naštěstí nenarušují rytmus hry a v klidu ji tak dokončíte i bez připlácení.

Old Man's Journey

iOS, Android

Pokud nevěříte, že i na obrazovce mobilu můžete zažít nádherně odvyprávěný příběh, který vás nepustí svou jednoduchou, ale zábavnou hratelností, pak jste se ještě nevydali na největší životní cestu tohohle vousatého staříka. Na jejím konci možná i uroníte slzu.

Splitter Critters

iOS, Android

A nesmí chybět jedna rychlá odpočinkovka, co ideálně zabaví klidně jen na pár momentů při dojíždění do školy nebo do práce. V téhle trháte displej a pak jeho kusy pohybujete tak, abyste pomohli vašim ztraceným marťanům překonat všechny nástrahy, aby se mohli svým létajícím talířem vrátit domů. Opravdu parádní variace na klasické Lemmings!

Jaká z uvedených her je váš favorit? A na kterou jsme případně zapomněli?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama