5 šílených herních simulátorů, které byste rozhodně měli vyzkoušet

Opravdové lahůdky pro milovníky simulátorů.
Opravdu ujeté simulátory
Opravdu ujeté simulátory

reklama

Videohry hrajeme především proto, abychom si vyzkoušeli něco, co v realitě zkrátka nemůžeme. Třeba stát se fantastickými bytostmi, které zachraňují svět, nejlepšími automobilovými závodníky nebo vůdci povstání. 

Speciální kategorií her jsou pak simulátory, které se snaží o co nejvíce realistický přístup. Některé jdou ale cíleně proti proudu. Tady jsou!

Goat Simulator

Musíme zažít touhle klasikou všech klasik. Pokud jste se s ní ještě nesetkali, pak asi čekáte, že to bude nějaké farmářské nudaření. Omyl! Kozy totiž v téhle hře létají s jetpacky, boxují, připravují různé výbušné situace nebo dokonce sviští až ke hvězdám. Mééééé!

Who’s Your Daddy

Vyzkoušejte si rodičovství v koncentrované podobě. Tahla hra pro dva hráče stojí na jednoduchém principu. Jeden hraje za dítě s jasným cílem - zabít se pomocí různých nástrah v bytě. Druhý hráč plní roli tatínka a snaží se ho od nástrah uchránit a mít ho stále na očích. Kdo se dostane k jedovatým chemikáliím, ostrým rohům, nebezpečným předmětům nebo elektrickým zásuvkám dříve? Narozdíl od reálu je tahle ujetá verze rodičovství opravdu zábavná...

Viscera Cleanup Detail

Hráči FPS stříleček po sobě nadělají hrozný bordel - cákance a kaluže krve, hromady těl, vystřílené nábojnice, kousky mozku a rozmašírovaných tkání. Když se proženou levelem, musí nastoupit úklidová četa - a tady si za ní zahrajete. Takže kýbly a mop a všechno ať svítí novotou!

Ski Region Simulator

Hra pro Rakušáky - možná v sobě taky nějakého najdete. Budete se totiž starat, aby se váš skiareál stal tou nejoblíbenější destinací pro zkušené lyžaře i české rodinky, co přijely za výhodnými permanentkami a vařením gulášů ve společných apartmánech. Budete rolbovat, uměle zasňěžovat, vybírat lanovky a postupně vysekávat další svahy, abyse se stali ultimátním velkovlekařem!

Surgeon Simulator

To nejlepší na konec. Kdo nikdy nehrál tenhle chirurgický masakr, tak vlastně vůbec neví, kam až může žánr simulátoru zajít. Tečka - do oka!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!