Redesign Anthemu: Loňský herní propadák čeká kompletní přestavba

Bioware potvrdil, že se chystá k odvážnému kroku.
Anthem
Anthem
Bioware

reklama

Anthem byl zřejmě největším herním průšvihem uplynulého roku, protože ho provázel masivní hype i značná očekávání, která pak zchladil stav hry při vydání, s nímž pak vývojáři nedokázali včas nic zásadního udělat. Důsledkem bylo nenaplnění prodejních cílů a brzký úprk hráčů k jiným titulům, takže i minimální příjmy z mikrotransakcí.

Tisková zpráva od Bioware teď slibuje zcela novou éru hry, tedy nepůjde o žádný update nebo novou sezonu, ale celkový redesign. "Zaměříme se na změnu celého zážitku, na předělání základní herní smyčky s jasnými cíli, motivačními výzvami a postupem se smysluplnými odměnami,“ vysvětlují.

Základní prvky jako létání, souboje a zasazení zůstanou bez revolučních změn, všechno ostatní se má však změnit a hlavní roli bude mít testování a zpětná odezva hráčů. "Uděláme něco, co jsme měli udělat v mnohem větší míře už napoprvé – dáme vybranému týmu čas na testování a opakování, zaměří se hlavně na gameplay.“

Kdy bychom se mohli nového Anthem dočkat však tvůrci neuvádějí. Chtějí si nechat dostatek času, aby už napodruhé nešlápli vedle.

Má ještě značka Anthem šanci?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama