Doprovodná aplikace Red Dead Redemption 2 skrývá tajemství, co nadchlo hráče po celém světě

Návrat na divoký západ bude větší než jsme čekali.
Blíží se počítačová verze Read Dead Redamption 2?
Blíží se počítačová verze Read Dead Redamption 2?
Rockstar Games / koláž

reklama

Dlouhé roky čekali hráči na PC verzi hry Red Dead Redemption... a nikdy se nedočkali. Na rozdíl od série GTA ji totiž Rockstar Games zamýšlel jako čistě konzolový titul. Jenže s čerstvým druhým dílem to zřejmě budě jinak. Odhalili to šťouralové v kódu doprovodné mobilní aplikace. 

V ní se nachází mnoho odkazů a skrytých parametrů jako například:
PARAM_companionAutoConnectIpPC
PARAM_Oculus
CommandIsPcVersion(void)    000000000166A12C

Kromě přímých zmínek PC verze nebo počítačové VR sady Oculus (bude i VR verze hry?) lze v kódu najít taky nastavení grafiky – rozlišení, anti-aliasing, kvalita stínů nebo částicových efektů.

Rockstar Games se ke zjištěním samozřejmě odmítlo vyjádřit. S oficiálním oznámením bude jistě otálet, aby se nepodepsalo na prodejích konzolových verzí. Navíc se momentálně bude marketingově věnovat taky podzimnímu rozjezdu online módu hry.

Spekulace každopádně sílí. Přiživuje je fakt, že PC konverze je v aktuální generaci daleko jednodušší, jelikož PS4 i Xbox One jsou v podstatě postaveny na PC architektuře. Navíc se Rockstar jistě nebude chtít připravit o značné příjmy, které mu generuje i populární online mód. Stačí se podívat na příklad GTA V.

Počítačová verze aktuálního GTA vyšla pět měsíců po té konzolové. Pokud by to mělo být tentokrát podobně, tak by se PC pařani mohli dočkat někdy v březnu.

Co myslíte, vyjde druhé Red Dead Redemption opravdu taky na PC?

reklama

reklama