Herní série Assassin’s Creed se dočká velkolepé seriálové adaptace

Asasínská sága se dočká velkolepé seriálové podoby.
Sssassin's Creed
Sssassin's Creed
Ubisoft

reklama

Herní vydavatel Ubisoft oznámil velkou spolupráci se streamovacím gigantem Netflix, která bude zahrnovat seriálové zpracování značky Assassin’s Creed. Dojde na klasický hraný seriál a pak i na dva animované, z nichž jeden bude ve stylu anime.

Jako první bude na řadě právě velkolepá hraná verze. Jako výkonní producenti ji dostali na starost Jason Altman a Danielle Kreinik, producentka seriálů Somewhere Between nebo chystaného Skull & Bones. Tihle dva momentálně hledají kreativního šéfa seriálu, neboli showrunnera.

"Jsme odhodláni pečlivě budovat velkolepou a vzrušující zábavu na základě této jedinečné značky a přinést fanouškům po celém světě hlubší ponor do jejího světa," stojí v oficiálním prohlášení producentů.

Videohoher s titulem Assassin’s Creed se od prvního dílu v roce 2007 prodalo už více než 155 milionů kusů a jde tak o jednu z nejpopulárnějších globálních herních značek. V roce 2016 přišla filmová adaptace s Michaelem Fassbenderem v hlavní roli. Plán na seriálové zpracování Ubisoft poprvé oznámil v roce 2017.

Filmové a televizní oddělení Ubisoftu chystá taky adaptace her Tom Clancy’s The Division, Just Dance nebo Beyond Good & Evil.

Těšíte se?

reklama

reklama