Kde se odehrává další díl Assassin´s Creed? Nejspíš to konečně víme!

Slavná série by se vydala do země, kde mají skrytí zabijáci největší tradici.
Mohl by takhle vypadat japonský Assassin’s Creed?
Mohl by takhle vypadat japonský Assassin’s Creed?
fanart

reklama

Máme tady další vlnu spekulací, kde se bude odehrávat příští díl slavné videoherní série Assassin’s Creed (AC). Logicky by se nabízel antický Řím, kterým by Ubisoft dokončil jakousi antickou trilogii (Egypt, Řecko, Řím), jenže protože si na něj počkáme do roku 2020, dala by se spíše očekávat větší změna v hratelnosti, způsobu vyprávění a hlavně v samotném historickém zasazení.

Mnoho fanoušků už takřka nepochybuje, že se podíváme do Asie, konkrétně do Japonska. Z řady indicií je momentálně nejpopulárnější ta z třetího AC, kde se na začátku ve scéně řešící První civilizaci objevují tři symboly – egyptský, řecký a japonský. Paralela s aktuálními díly se přímo nabízí.

Indicie v Assassin’s Creed III
Autor: Ubisoft Indicie v Assassin’s Creed III

Japonsko, jako země ninjů, tajných maskovaných asasínů, se skutečně jeví jako ideální lokace. Navíc nabízí opravdu mnoho velkých konfliktů a bitev o nástupnictví, například v počátcích období Edo uvozeného velkou bitvou u Sekigahary, kolem které se točila například hra Nioh nebo v přídavku The Asian Dynasties strategie Age of Empires III.

Fanouškovská představa o japonském Assassin’s Creed
Autor: fanart Fanouškovská představa o japonském Assassin’s Creed

Taky jste přesvědčení, že nás příště čeká Japonsko? A kterou kulturu a období byste si nejvíc přáli?

reklama

reklama