Assassin’s Creed Valhalla nabídne nové a brutální využití asasínské čepele

Asasínská série si připravila specialitku pro milovníky lidské anatomie.
Assassin’s Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla
Ubisoft

reklama

Pokud jste opravdu pozorně sledovali první gameplay video chystaného Assassin’s Creed Valhalla, možná jste si všimli jednoho krátkého momentu, který ukazoval, jak se čepel hlavního hrdiny/hrdinky noří do těla protivníka a tam bortí kosti a zkrátka způsobuje zranění neslučitelná se životem (viz video níže).

Herní režisér Benoit Richer teď odpověděl na zvídavý dotaz jednoho z fanoušků na Twitteru, zda šlo pouze o efektní záběr připravený pro prezentaci nebo zda tyto animace ve stylu bojovky Mortal Kombat budou součástí hry. „Bude to součástí hraní a půjde o věc, kterou spustí přímo hráč,“ vysvětlil Richer.

V další části odpovědi taky prozradil, že proslulé asasínské čepeli se budou chtít tvůrci ještě věnovat v nějakém dalším odhalení – jistě prozradí více o samotném zabijáckém kombu nebo o možnosti, zda půjde používat i jako primární zbraň.

Pokud bychom si troufali odhadnout, tak možnost rozpárat nepřítele čepelí bude schopností, kterou bude nutné odemknout postupem ve hře, bude vyžadovat speciální energii i přesné načasování.

Těšíte se na návrat proslulé asasínské čepele?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!