Assassin´s Creed Valhalla: Sedmiminutový trailer důkladně představuje celou hru

Vikingská sága se představuje v celé své kráse a komplexnosti.
Assassin's Creed Valhalla
Assassin's Creed Valhalla
Ubisoft

reklama

Necelý měsíc zbývá do vydání nového Assassin’s Creed Valhalla. Zamíří už 10. listopadu k hráčům na PC, Xboxu One, PlayStationu 4, Google Stadia, ale taky na next-gen konzole Xbox Series X/S a PlayStation 5. Proto vydal Ubisoft nový velký trailer, který odhaluje všechny jeho herní mechaniky i rozsah celého světa.

Hra vypadá na první pohled lépe než v předchozích trailerech, čemuž jistě napomáhá i možnost přepnout až do 4K rozlišení. Vývojáři však evidentně vyladili HDR efekt v samotné hře nebo alespoň v traileru, takže speciálně tmavé scény už nevypadají, jako by byly překryty šedivým filtrem. 

Dozvíme se více o budování osady, možnosti při tvorbě herní postavy a hlavně, co všechno budeme moci vyvádět v rozsáhlé anglické krajině i přilehlých mořích. Stále je z každého záběru cítit, že hra stojí na základech předchozích dvou dílů Origins a Odyssey, ale třeba budování vlastní osady a bojové družiny nebo politikaření i taktika při dobývání nových území působí jako dostatečně zajímavá rozšíření.

Pokud se chcete do hry ponořit ještě hlouběji, mrkněte na více než hodinu trvající video s komentářem přímo od vývojářů. Musíte však vládnout angličtinou, což bude nutné i při hraní samotné hry. Na rozdíl od svých předchůdců totiž Valhalla nevyjde s českou lokalizací.

Co říkáte na nové záběry z Valhally?  

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama