Dovolená snů: Staví se speciální hotely pro milovníky videoher

Osm měst se dočká hotelů, které nabídnou to pravé hráčské wellness.
Atari Hotel
Atari Hotel
Atari

reklama

Legendární videoherní značka Atari přidá do svého portfolia síť značkových hotelů. První osmička vyroste v USA, přičemž stavět už se začalo v Phoenixu, následovat bude třeba Chicago, Las Vegas nebo San Francisco. Hotely přitom nebudou herní jenom co se týče architektury či designu pokojů.

Každý z hotelů nabídne ubytovaným hraní nejnovějších VR a AR titulů. Přestože Atari zatím nezveřejnilo žádné podrobnosti o vybavení, nepochybujeme ani o tom, že součástí pokojů budou chystané konzole Atari VCS s nabídkou retro klasik i aktuálních novinek.

Atari Hotel
Autor: Atari Atari Hotel

Hotely budou speciálně připravené na pořádání velkých e-sport turnajů, což by mohl být hlavní zdroj jejich návštěvnosti.

Celou akci má na starost producent Napoleon Smith III., který stojí za úspěšným filmovým rebootem Želv Ninja (2014 a 2016). Ten sice nesklízel pochvaly za své umělecké kvality, ale oba filmy vydělaly v kinech solidních 750 milionů dolarů.

Atari Hotel
Autor: Atari Atari Hotel

Pokud hotely nastaví rozumnou cenovou politiku, splní všechny základní požadavky na vybavení a přidají příjemný bonus v možnosti zaplácnutí večera či deštivého dne herními zážitky, pak jistě můžou být úspěšné.

Co myslíte?  

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!