Autoři Zaklínače chystají na E3 odhalení. Představí zcela novou herní sérii?

Co má za lubem zbožňované polské studio CD Projekt RED?
Autoři Zaklínače nebudou chybět na E3. Co ale předvedou?
Autoři Zaklínače nebudou chybět na E3. Co ale předvedou?

reklama

Spoluzakladatel studia Marcin Iwinski v rozhovoru pro britský Eurogamer potvrdil, že se CD Projekt s největší pravděpodobností zúčastní prestižní herní přehlídky E3, která se v půlce června koná tradičně v Los Angeles. A chystají se něco předvést...

Jestli jste doufali, že uvidíte první záběry z napjatě očekávaného projektu Cyberpunk 2077, pak zklidněte svá očekávání. "Na Cyberpunk 2077 musíme ještě hodně makat. Jestli něco ukážeme, nebude to tato hra," napíná Iwinski. Z jeho slov je ale patrné, že už nějakou prezentaci rozhodně chystají. Ale co to bude?

Jelikož datadisk Krev a víno na dlouhý čas uzavře příběh Zaklínače, je pravděpodobně, že by mělo jít o úplně nový titul. O jednom už se psalo v březnu, když se objevil v plánech studia pro letošní rok - mluví se žánru, s kterým dosud CD Projekt nemá zkušenosti, nemělo by tedy jít o klasické RPGčko.

Je ale taky možné, že půjde o představení nějaké platinové edice Zaklínače 3 zahrnující všechny datadisky, přidávající lepší grafické efekty s podporou DX 12 a další případná vylepšení. Ta by mohla vyjít třeba i na vylepšenou verzi PS4 NEO pro UHD rozlišení. Kdo ví...

Co se týče napjatě očekávaného futuristického RPG, to by mělo vyjít nejdříve, v termínu 2017. Větší pravděpodobnost však je, že si Cyberpunk 2077 zahrajeme až za čtyři roky, tedy v roce 2020.

Co myslíte, že CD Projekt na E3 předvede?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama