Blázniví Japonci dobývají mobily s hrou, kde ženy balí koně! Jak to funguje?

Uživatelé Androidu a iOS si zamilovali simulátor randění s koněm.
Není si jistá, jestli ho miluje nebo se ho děsí...
Není si jistá, jestli ho miluje nebo se ho děsí...

Už jsme v životě viděli leccos a od Japonců jsme si dávno zvykli očekávat neočekávané, zvláště, jedná-li se o počítačové či mobilní hry. Nová japonská pecka My Horse Prince nás přesto překvapila. Tvůrci My Horse Prince svůj výtvor sami popisují jako hru, která revolučním způsobem představuje vztah mezi ženou a jejím koněm...

My Horse Prince reaguje na zvláštní oblibu, jakou koně disponují u zejména mladých žen, jež je často jmenují jako své nejoblíbenější zvíře, samozřejmě hned po klucích, mužích a svému psovi. Hlavní hrdinkou této pozoruhodné hry je tak sličná mladá žena, která potutelně pokukuje po svém koni. Ten poněkud nestandardně nosí na svém krku pohlednou hlavu mladého muže.

hlavoska
hlavoska

Právě z této zřejmé nadsázky a nevyřešené romantické zápletky mezi ženou a jejím koněm pak čerpají veškeré dílčí mezihry poněkud arkádové povahy, z nichž se My Horse Prince skládá. Samotná hra je kupodivu pěkně zpracovaná a animovaná a možná ještě více překvapivě nepůsobí ani tak zvráceně, jak se na první pohled patrně musí zdát. Naopak, My Horse Prince pracuje dobře s nadsázkou danou svým tématem a pobuřuje snad leda zapšklé puritány.

Stažení hry je zatím zdarma, tvůrci si na vodu a chléb vydělávají prodejem in-game předmětů. Zároveň se jedná o mimořádně dobře hodnocenou mobilní pařbu, když na Androidu hra disponuje průměrným hodnocením 4,9/5 při téměř 6000 hlasech a rovněž na iOS schytává My Horse Prince skvělá hodnocení. Dát šanci téhle kuriozitě byste měli i vy.

Ondřej Najman
eSuba.eu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama