Hráči Warcraftu 3: Reforged dostávají zpět peníze, studio začíná odstraňovat chyby

Chystá se vlna oprav, ale nečekejte zázraky.
Warcraft 3 Reforged
Warcraft 3 Reforged
Blizzard

reklama

Blizzard jde do sebe. Po dlouhém a zlověstném mlčení konečně oficiálně reaguje na zpackaný remaster Warcraft 3: Reforged. Všem, kdo si hru koupili a cítí se nespokojení, garantuje možnost hru vrátit a žádat své peníze zpět. Nebude přitom zkoumat důvod žádosti ani počet odehraných hodin.

Už tento týden by měl navíc dorazit první větší patch, v němž se zaměří na největší chyby v uživatelském rozhraní, ozvučení, animacích či odstínu barev v módu Classic. Tvrdě taky pracuje na rozšíření chybějících online a sociálních funkcí, mezi které patří žebříčky i klany – ty totiž byly v originální hře a v remasteru stále chybí.

"Víme, že tento update neodpovídá na všechny vaše otázky," vzkazují vývojáři a slibují, že se budou odteď pravidelně dělit o veškeré chystané úpravy ve hře a budou konzultovat s hráči, co si o nich myslí.

Že by se však Warcraft 3: Reforged nakonec dostal do podoby, jaká byla prezentována při prvním představení remasteru, však musí fanoušci zapomenout. Nové příběhové ani in-game animace jednoduše nejsou v plánu.

Věříte, že si Blizzard ještě získá ztracenou důvěru hráčů? 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama