Bude další Far Cry z Divokého západu? Tenhle důkaz prozrazuje, kde se bude střílet!

Stane se western novým trendem ve videohrách?
Bude FarCry z divokého západu?
Bude FarCry z divokého západu?
Ubisoft

reklama

Těšíte se na další díl Far Cry a líbí se vám, jak si vývojáři v posledním díle pohráli s místem a dobou zasazení? Pak by vás mohlo potěšit, že další Far Cry – ať už ponese číslovku 5, nebo bude mít pouze podtitul – přenese hraní na divoký západ.

Informace zatím není potvrzená, ale spekulace se opírají o několik na sobě závislých informací, které z Ubisoftu v uplynulých dvou letech proudily. Předně – v montanské prérii natáčel režisér Jeff Guillot reklamu na neoznámenou videohru, která vychází z již rozjeté série. Bavíme se o Ubisoftu, neboť Guillot má na kontě reklamy na Drivera, Red Steel nebo Rabbids a v případě konkrétní hry máme také celkem jasno. Ubisoft má sice několik sérií, ale zatímco Assassin’s Creed je zasazen do Egypta, Watch Dogs je městskou, nikoliv prérijní akcí a Splinter Cell už nežije, zbývá pouze Far Cry.

Navíc, v roce 2015 se vývojáři prostřednictvím ankety dotazovali hráčů, o jaké zasazení FC by měli zájem a jednou z možností byl právě western. Dáme-li si pak dohromady fakt, že westernových her mnoho není a navíc – trend zažehne Red Dead Redemption 2 – Ubisoft se zřejmě snaží naskočit na rozjíždějící se vlak. Uvidíme už brzy – veletrh E3, který zaručeně přinese nové informace, startuje už za měsíc!

reklama

reklama