Call of Duty: Black Ops Cold War ukazuje v první upoutávce temné praktiky špionáže

Připravte si notýsek. Zopakujeme si základní taktiky používané ve studené válce.
Call of Duty: Black Ops Cold War
Call of Duty: Black Ops Cold War
Activision / koláž

reklama

Je to oficiální! Nové Call of Duty se bude jmenovat Black Ops Cold War a plnohodnotného představení se dočká ve středu 26. srpna. Už první poutací video však přibližuje atmosféru, která nás ve hře čeká – plíživá paranoia období studené války mezi zeměmi západního a východního bloku.

Základem upoutávky je skutečná archivní nahrávka agenta KGB Jurije Bezmenova, který zběhl na Západ, spolupracoval se CIA a dožil pod ochranou v Kanadě. Zmiňuje metody zpravodajských služeb jako demoralizace, destabilizace či normalizace a mluví taky o existenci důležitého sovětského špióna s označením Perseus.

Postava s tímto názvem už se objevila v zombie módu Black Ops 4, tam však šlo o odkaz k legendárnímu polobohu z řecké mytologie. Nepochybujeme však, že právě agent s přezdívkou Perseus bude jednou z ústředních postav, kolem které se bude točit příběh Cold War.

Video ve svém závěru potvrzuje, že hra vzniká ve spolupráci studií Treyarch a Raven Software. Více se dozvíme až v rámci zmíněné prezentace ve středu 26. srpna.

Těšíte se?

reklama

reklama