Reboot Call of Duty: Modern Warfare vypadá v prvních gameplay záběrech úžasně. Co přinese nový herní mód?

Video ukazuje akci zaměřenou na spolupráci dvou hráčů.
Call of Duty: Modern Warfare (2019)
Call of Duty: Modern Warfare (2019)
Activision

reklama

Letos na podzim nás čeká zcela nové pojetí zřejmě nejoblíbenějšího dílu série Call Of Duty s podtitulem Modern Warfare. Přinese známé postavy a povědomé v prostředí v nově pojatém příběhu i grafickém enginu. A k němu budou patřit i zcela nové multiplayerové módy. Activision teď představil první z nich, jmenuje se Gunfight.

Nový mód si zahrála čtveřice známých streamerů, jejichž hraní bylo přenášeno živě. Hráli proti sobě, protože Gunfight přináši souboje 2 vs 2 hráči podobné módu Face-Off z Modern Warfare 3.

Pro Gunfight jsme mohli vidět tři speciálně vytvořené mapy s menšími rozměry: Pine (les), King (tovární hala) a Stack (jakési venkovní překladiště). Mód se hraje na 6 vítězných kol, kdy každé trvá svižných 40 sekund. Hráči si nevybírají na začátku žádné třídy ani zbraně, výbavu obdrží automaticky. Když po uplynutí 40 sekund není žádný vítězný tým, vytvoří se uprostřed mapy neutrální vlajka, kdy vyhrává tým, který ji udrží po dobu tří sekund.

Oba hráči mají na obrazovce sdílený život a lze vidět i zdraví něpřátel, což do hraní přináší nový taktický rozměr, přístupné není ani žádné léčení. Gunfight je navržený jako progaming mód s vlastním systémem postupu.

Skvělé je vidět poprvé v nepřerušované akci nový herní engine, který vypadá jednoduše úžasně a vyniká nejen proti svým předchůdcům v sérii, ale i proti veškeré konkurenci, včetně třeba série Battlefield. Nejde přitom jenom o vizuál, ale i chování postav či fyziku. Navíc je třeba si uvědomit, že v multiplayeru ještě budou omezené efekty kvůli maximální plynulosti a ty právé hody si užijeme až v singlu.

Co říkáte na první gameplay videa z nového Modern Warfare?

reklama

reklama