Call of Doom nabízí to nejlepší z obou legendárních akčních herních pecek

Největším trumfem je obrovský zbraňový arzenál, kterým můžete porcovat pekelná monstra na stovky způsobů.
Call of Doom herní modifikace
Call of Doom herní modifikace
Arrowood

reklama

Milovníci klasických stříleček, zbystřete! Právě vyšla velká modifikace Call of Doom: Black Warfare, díky které můžete řádit v levelech klasického Dooma se zbraněmi i hrdiny série Call of Duty. Stačí vlastnit PC verzi původních dvou dílů Dooma nebo jeho variantu zdarma Free Doom.

Modifikace umožní hrát jakoukoli mapu WAD formátu s použitím sedmdesáti zbraní, které se objevily v sérii Call of Duty, včetně všech jejich vlastností – přiblížení mířidly, přepínání módů střelby či druhů munice. K novému vybavení patří i granáty, baterka, noční vidění nebo satelitní telefon pro přivolání posil.

Mezi posilami, kterým můžete udělovat příkazy, najdete i známé hrdiny série Call of Duty. Můžete si zavolat i pro mystery box známý ze zombie módu Call of Duty.

Call of Doom
Call of Doom

Pokud vlastníte jednu z výše zmíněných verzí klasického Dooma, budete pro optimální chod potřebovat ještě GZDoom engine. Samostatně si můžete stáhnout i vanilla verzi s původními monstry a podobou levelů nebo odlehčené verze s jednoduššími animacemi zbraní či se zcela původní grafikou bez přidavných vylepšení verze Brutal Doom.

Stránky modifikace s kompletním popisem i návodem naleznete ZDE.

Call of Doom
Autor: Arrowood Call of Doom

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!