Chce Counter-Strike zničit PUBG? Množí se důkazy, že slavná střílečka nabídne režim battle royale!

Blíží se návrat krále!
Pokoří slavné CS:GO letošní hit PUBG?
Pokoří slavné CS:GO letošní hit PUBG?
Valve/Bluehole

I přes to, že se vydání ostré verze PUBG dočkáme až 20. prosince, stihla tahle hra v letošním roce pobláznit celý internet. Už fáze předběžného přístupu naznačila, jakým směrem se bude ubírat trend multiplayerových stříleček a potvrdila, že survival režim battle royale má obrovský potenciál. Samozřejmě tak velký, že se ostatní vývojáři snaží na trendu svézt a kdo ví, třeba i PUBG překonat.

A zatímco takovému Fortnitu se to zatím příliš nedaří, vývojáři ze studia Valve by PUBG porazit mohli. Jak, ptáte se? Díky zaběhuntému Counter-Striku, který s příchodem PUBG ustoupil do pozadí zájmu. Množí se totiž spekulace a hlavně hmatatelné důkazy, že Counter-Strike už brzy nabídne stejný herní režim, na kterém stojí PUBG a Vavle má na své straně obrovskou výhodu. Hned od startu se totiž mohou vyvarovat chyb, které už před nimi udělali jiní a vrátit Counter-Strike na výsluní zájmu nejen na Twitchi či Steamu, ale také na poli e-sportu.

Všechny informace shrnuje video na YouTube kanále Valve News Network, které předkládá celou řadu důkazů, že se na pozadí všech updatů a přepracovaných map skrývá survival režim. Do hry totiž přibývá celá řada příkazů a útržků kódů, které svým označením dávají jasně najevo, že se v Counter-Striku objeví ostrov, celá řada nového vybavení včetně luků, dvou typů výstroje, padáku, granátů a spousty dalšího. Zajímavostí jsou také příkazy pro sestavování ambientních (okolních) zvuků pro různé části zmiňovaného ostrova, které se slepují ze zvuků na přepracované mapě Inferno. Ve videu si tak můžete poslechnout, jak bude případná mapa znít a představit si, co by to asi znamenalo pro PUBG.

Je totiž pravda, že být první (v případě PUBG první ve smyslu největšího průlomu) neznamená jen výhodu, ale také obrovské ohrožení ze strany dychtivé konkurence. Navíc spojení odladěného survival/battle royale režimu s takhle silnou značkou - s ovládáním a vlastnostmi, které důvěrně znají miliony hráčů po celém světě - může být pro PUBG smrtící! Ostatně, podívejte se sami na podrobné video a dejte nám vědět, co si o případné změně či vylepšení CS:GO myslíte.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama