Chceš víc? Tak zaplať! Sexy studentky se prodávají ve hře Overwatch. Nechávají se platit jako posily v týmu

Způsobů, jak si přivydělat, je mnoho…
Studenty si vydělávají hraním Overwatch
Studenty si vydělávají hraním Overwatch

reklama

Co si budeme nalhávat, sličné dívky zkrátka poutají pozornost a u gamerů to platí dvojnásob. Mnoho z nich toho umí taky náležitě využít například streamováním na Twitchi – herní obdobě Youtube. Některé se ale rozhodly svůj herní um prodávat takzvaně napřímo.

V současné době je na populární stránce Fiverr.com, kde mohou lidé nabízet své dovednosti za poplatek, už kolem 200 nabídek pro Overwatch. Kupcům tak stačí pouze projet medailonky a vybrat si dívku podle svých sympatií. „Námezdní“ hráčka pak bude za pár dolarů například vaším oddaným healerem při infiltrování nepřátelské základny.

Tohle je teprve cosplay

12 nejžhavějších cosplayerek herní pecky Overwatch! Tyhle krásky už z hlavy jen tak nepustíte!

A proč to dělají? Je to zkrátka snadný přivýdělek ke škole. Holky už dávno překonaly stigma, že hry jsou jen pro kluky. A kluci zas rádi těch pár dolarů obětují, aby si zahráli s holkou, která s nimi pokecá na Teamspeaku a ještě jim pomůže vyhrát pár her. Tak to například vidí 25letá Brazilka Biu, pro kterou je to dobře placená brigáda: „Mám volný čas, který věnuji hraní. Tak proč si tím zároveň nepřivydělat?“

Podobně je na tom i KawaiiDesu, která kvůli nemoci navíc nemůže chodit do běžné práce. Přestože jsou zároveň velmi zkušenými hráčkami, uznávají, že pohlaví určitě hraje roli. Žádný ženský klient si je totiž zatím „neobjednal“. Musí kvůli tomu také čelit řadě sexistických narážek a pomluv nebo dokonce oplzlých požadavků od klientů – například, aby svůdně šeptaly do mikrofonu.

Jak to vidíte vy? Objednali byste si parťačku přes internet nebo je to pod vaši úroveň?

Lukáš Volf
eSuba.eu

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!