Chystá se Mafia 4? Pokud ano, čeká nás tohle zásadní vylepšení!

Český herní klenot se možná dočká dalšího dílu
Dočká se Mafia čtvrtého dílu?
Dočká se Mafia čtvrtého dílu?
Take-Two

reklama

Národní herní klenot - Mafia - se dočkal už tří dílů, a zatímco první oslavují všichni čeští hráči i patnáct let po vydání, s druhým a třetím dílem to už tak slavné není. Zejména nejnovější počin, který má na svědomí studio Hangar 13, se nedočkal očekávaného přijetí a hráčům se odklon od doby prohibice nezamlouval. I tak ale měla Mafia 3 solidní prodeje a je pravděpodobné, že to budou chtít vývojáři zkusit znovu.

Na oficiální oznámení čtvrtého dílu je sice ještě brzy, ale už nyní je možné sledovat vzrůstající zájem o nové zaměstnance tak, jak se obvykle během vývoje her děje. Po předprodukční fázi, kdy je potřeba jen hrstka lidí, kteří dají dohromady koncept a sesbírají první materiály pro podklady, je nutné najmout ty, kdo začnou na hře skutečně pracovat. A v Hangar 13 hledají i profesionály přes online strukturu a multiplayer.

Pokud by se tedy aktuálně vypsané pracovní pozice - zahrnující rovněž nástup do brněnské pobočky - týkaly čtvrtého dílu, pak se můžeme začít těšit na multiplayer! To by v případě Mafie byla novinka, nepočítáme-li fanouškovské modifikace - a není příliš složité představit si, že by online část fungovala podobně jako v případě GTA. Otázkou samozřejmě zůstává, jestli po něčem takovém hráči prahnou, hm?

reklama

reklama