Chystá se vylepšený Zaklínač. Vývojáři jedné z nejlepších her historie prozradili, kde si ho budeme moci konečně zahrát

Legenda nekončí, legenda žije dál!
Zaklínač 3: Divoký Hon
Zaklínač 3: Divoký Hon
CD Projekt RED

reklama

Příchod nové verze konzole Xbox One X, kterou už nemusíme dále nazývat kódovým označením Project Scorpio, nabízí řadě vývojářů prostor, vylepšit své hry a využít maximální potenciál stran technického zpracování. A věřte nevěřte - inovované verze se dočká i jinak po všech stránkách perfektní Zaklínač 3!

V tuto chvíli neznáme žádné konkrétní detaily, logo Zaklínače se ale objevilo na velkém plátně při konferenci Microsoftu, kde šéf divize Xbox - Phil Spencer - hovořil o tom, že už nyní existuje spoustu her, které nabídnou vylepšenou verzi pro čerstvě oznámený Xbox.

Informaci pak potvrdil i komunitní manažer Marcin Momot na svém Twitteru, kde uvedl, že vedle verze pro Xbox One X chystají i něco v souvislosti s PlayStation 4 Pro. Uvedl rovněž, že se detaily dozvíme později a je možné, že se tak stane na veletrhu Gamescom v německém Kolíně nad Rýnem. Znamenalo by to také popření předchozích slov lidí ze studia CD Projekt, kteří tvrdili, že vylepšenou verzi neplánují a že Zaklínač 3 je přesně takový, jakého ho chtěli mít.

Za nás ale jedině dobře, že se do předělávky pustí. Zahrát si tuhle nádheru ve 4K by byla... No, zkrátka nádhera!

reklama

reklama