Chystá se vylepšený Zaklínač. Vývojáři jedné z nejlepších her historie prozradili, kde si ho budeme moci konečně zahrát

Legenda nekončí, legenda žije dál!
Zaklínač 3: Divoký Hon
Zaklínač 3: Divoký Hon
CD Projekt RED

Příchod nové verze konzole Xbox One X, kterou už nemusíme dále nazývat kódovým označením Project Scorpio, nabízí řadě vývojářů prostor, vylepšit své hry a využít maximální potenciál stran technického zpracování. A věřte nevěřte - inovované verze se dočká i jinak po všech stránkách perfektní Zaklínač 3!

V tuto chvíli neznáme žádné konkrétní detaily, logo Zaklínače se ale objevilo na velkém plátně při konferenci Microsoftu, kde šéf divize Xbox - Phil Spencer - hovořil o tom, že už nyní existuje spoustu her, které nabídnou vylepšenou verzi pro čerstvě oznámený Xbox.

Informaci pak potvrdil i komunitní manažer Marcin Momot na svém Twitteru, kde uvedl, že vedle verze pro Xbox One X chystají i něco v souvislosti s PlayStation 4 Pro. Uvedl rovněž, že se detaily dozvíme později a je možné, že se tak stane na veletrhu Gamescom v německém Kolíně nad Rýnem. Znamenalo by to také popření předchozích slov lidí ze studia CD Projekt, kteří tvrdili, že vylepšenou verzi neplánují a že Zaklínač 3 je přesně takový, jakého ho chtěli mít.

Za nás ale jedině dobře, že se do předělávky pustí. Zahrát si tuhle nádheru ve 4K by byla... No, zkrátka nádhera!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama