Civilizace 6 je teď zdarma na Epic Games Store. Navíc uniklo, které hry budou následovat

Legenda mezi strategickými hrami ve své nejnovější verzi už vás nemusí stát ani korunu.
Civilization VI je novou hrou zdarma na Epic Games Store
Civilization VI je novou hrou zdarma na Epic Games Store
Firaxis Games

reklama

Epic Games Store skutečně přitápí pod kotlem v rámci své letošní slevové akce Epic Mega Sale. Minulý týden nabídl zdarma herní megahit GTA V a v tomto týdnu nejnovější díl populární strategie Civilization. 

Stačí se přihlásit do online obchodu a hru si do příštího čtvrtka zdarma přidat do knihovny, kde už pak zůstane napořád. Šestý díl přinesl větší rozmanitost jednotlivých hratelných národů a změny ve stavbě měst i světových divů. Rozšířily ji taky dva velké placené přídavky Rise and Fall a Gathering Storm.

Jistě není náhoda, že základní verze hry je zdarma právě v době, kdy byl pro ni oznámen nový season pass New Frontier. Ten má po dobu následujícího roku pravidelně každý druhý měsíc přinést celkem devět nových vůdců, osm nových národů, stejně jako nové herní módy a možnosti. Některá menší vylepšení budou k dispozici bez poplatku pro všechny.

Hru, která příští týden Civilizaci v nabídce zdarma vystřídá, Epic Games oficiálně tají, ale vše poodkryl únik informací. Očekávat bychom měli Borderlands: The Handsome Collection, což je kompilace dvou dílů oceňovaného looter shooteru - Bordelands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel. 

Ještě o týden později by měla následovat survival akční adventura Ark: Survival Evolved. Dodejme, že výprodej na Epic Games Store potrvá do 11. června a nabízí kromě výrazných slev taky získání slevových kupónů na hry, které zlevněny nebyly. 

reklama

reklama