Cyberpunk 2077 půjde spustit na telefonech s Androidem. Umožní to služba GeForce Now

Nejočekávanější videohra roku 2020 bude v plné verzi i na mobilech.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
CD Projekt RED

reklama

Cyberpunk 2077 patří bezpochyby k nejočekávanějším hrám letošního roku, přestože si na něho budeme muset počkat o něco déle – do 17. září. Tehdy vyjde na PlayStation, Xbox, PC, ale svým způsobem taky na mobilní telefony. Nemluvíme však o osekané mobilní variaci, ale plnohodnotné hře, která půjde spustit na prakticky jakémkoli mobilu s Androidem.

Hra totiž bude podporovat streamovací službu GeForce Now, kterou provozuje známý výrobce grafických karet Nvidia. Jelikož se jedná o partnera vývojářů hry, můžeme se těšit na speciální vychytávky jako podporu vysoce kvalitního ray tracingu nebo třeba právě spustitelnost hry formou streamování do mobilů.

Hra na mobilu navíc půjde spustit zdarma, bez dalších poplatků. Podmínkou však bude, že už vlastníte kopii v jedné z PC distribučních platforem jako GOG, Steam, či Epic Games Store. GeForce Now jde totiž spustit bezplatně, ale pouze v krátkých hodinových seancích. Plné členství bez omezení a navíc se zapnutým ray tracingem vyjde v přepočtu na zhruba 139 korun měsíčně.

Kromě GeForce Now půjde Cyberpunk 2077 streamovat taky skrze službu Google Stadia. Ta však momentálně podporuje pouze mobily od Googlu a není dosud dostupná v Česku.

Láká vás hraní velkých áčkových her na mobilu?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama