V Cyberpunku 2077 půjde nastavit pohlaví vaší postavy opravdu do posledního detailu

Vytvarujte si nádobíčko podle vašich představ.
Cyberpunk 2077 nabídne skutečně detailní nastavení postavy
Cyberpunk 2077 nabídne skutečně detailní nastavení postavy
CD Projekt RED / koláž

Americká ratingová agentura ESRB vydala podrobné hodnocení Cyberpunku 2077, ve kterém zdůvodňuje, proč hře udělila známku M 17+ jako Mature neboli pro hráče starší sedmnácti let. Objevuje s v ní i zajímavý popis možností ve tvorbě herní postavy.

„Hráči si můžou vybrat pohlaví a upravit jeho charakter, včetně nastavení různých druhů prsou, zadků a genitálií – jejich tvarů, velikostí i jejich kombinace, píše se ve zdůvodnění. Znamená to, že tvůrci skutečně umožní hráčům nijak se nevázat, co se týče pohlavnosti postavy, tvaru i velikosti nádobíčka. Postava tak klidně může být sexy brunetou s mužským údem nebo třeba nemít žádný vyhraněný sexuální znak.

Tvorba postavy ve hře Cyberpunk 2077
Autor: CD Projekt RED Tvorba postavy ve hře Cyberpunk 2077

Kdo by chtěl svou postavu opatřit mimořádnými pohlavními parametry, nemusí se obávat – tvorba nebude obsahovat žádné in-game nákupy, takže supersamcům a supersamicím nestojí nic v cestě.

Tvorba postavy ve hře Cyberpunk 2077
Autor: CD Projekt RED Tvorba postavy ve hře Cyberpunk 2077

Pohlavního obsahu nebude ve hře pomálu. Zpráva se zmiňuje například o „scénách polonahých postav pohybujících se v různých polohách... Jiné scény ukazují pohyby hlavy k rozkroku druhé postavy“.

Líbí se vám detailní a svobodný přístup k volbě pohlaví?

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama