Cyberpunk 2077 bude mít 75 speciálních pouličních příběhů

Těšme se na pořádnou nálož pouličních příběhů.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
CD Projekt RED

reklama

Na světě je nový zajímavý střípek o fungování světa v napjatě očekávané hře Cyberpunk 2077, která nedávno získala nové datum vydání 17. září 2020. Prozradil ho jeden z vedoucích producentů hry John Mamais v obsáhlém rozhovoru pro australský magazín ONmsft.

Na otázku, co všechno půjde ve hře podnikat, odpověděl:

"V Zaklínači 3 jsme vytvářeli všechny součásti otevřeného světa ve velice pozdní části vývoje a pracovali na nich jen asi dva nebo tři lidé. Teď na doplňujících questech pracuje asi patnáct lidí.

Máme několik vrstev. Jednu pasivní, což jsou různí prodejci, a pak taky pouliční příběhy. Těch je zhruba 75. A pak jsou ještě vedlejší aktivity.

Cyberpunk 2077
Autor: CD Projekt RED Cyberpunk 2077

Pouliční příběhy jsou jako malé questy. Mají příběh, ale nejsou vyprávěny pomocí výpravných animovaných sekvencí. Slouží k poznávání světa a k vylepšování vaší postavy.

Všechny jsou vyrobené na míru, nejsou automaticky generované. Spadají do určitých šablon, ale každý příběh má svůj unikátní prvek, aby nepůsobil genericky. Svět jich bude plný."

Co se týče přídavného obsahu, potrdil Mamais, že chtějí jít cestou velkých placených DLC jako v případě Zaklínače 3, která se jim osvědčila.

Líbí?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama