V Cyberpunku 2077 je Keanu Reeves! Po skvělém traileru dokonce vyšel na E3 na pódium

Nový trailer odhalil to nejpodstatnější – přesné vydání Cyberpunku 2077.
Keanu Reeves ve hře Cyberpunk 2077
Keanu Reeves ve hře Cyberpunk 2077
CD Projekt RED

reklama

Letošní přehlídka E3 možná zažila letošní vrchol na přehlídce Microsoftu. Napjatě očekávané monumentální RPG od polského týmu CD Projekt RED se dočkalo nového cinematického traileru, na jehož konci svítí datum vydání – 16. 4. 2020 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Cyberpunk 2077 v neonem osvětlené noční sekvenci dokazuje bohatost své kybernetické vize budoucnosti a mistrovský způsob vyprávění, který hráči tak velebí na jeho předchozím hitu Zaklínač 3: Divoký hon. Na konci drsné scény se pak hráč setká s novou postavou ztvárněnou hereckou hvězdnou Keanu Reevesem, který vstoupil mezi legendy kyberpunkového žánru coby Neo z filmové trilogie Matrix.

Ten pak předstoupil před rozbouřenou halu s hláškou "You're breathtaking", která má nemalý potenciál stát se virálním hitem příštích dnů či měsíců. Mrkněte na celý jeho výstup.

Vydavatelé taky odhalili podrobnosti ohledně obsahu dvou edic hry. Standardní nabídne hru a několik digitálních bonusů, více jich získáte při nákupu na GOGu.

Srovnání edic hry Cyberpunk 2077
Autor: CD Projekt RED Srovnání edic hry Cyberpunk 2077

Sběratelská edice je opravdu mimořádně výživná, včetně 25centimetrové sošky hlavní postavy, bude však stát nemalých 250 dolarů (cca 5700 Kč). Přesné české ceny zatím nebyly stanoveny.

Tak co, už chystáte předobjednávku?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama