Xbox Series X ve stylu Cyberpunku 2077: Očekávaná hra má vlastní verzi nové konzole

Speciální edice Xboxu bude na světě dříve než samotná hra.
Cyberpunk 2077 představil speciální edici Xboxu
Cyberpunk 2077 představil speciální edici Xboxu
Microsoft / CD Projekt RED

reklama

Microsoft představil speciální verzi své nejvýkonnější konzole Xbox One X ve stylu očekávané pecky Cyberpunk 2077. Půjde o skutečně pořádnou úpravu, která se bude týkat jak těla, tak herního ovladače.

Samotná konzole se dočká radikální úpravy s modrou LEDkou, navíc bude potřena fosforeskující grafikou. Na předním panelu najdeme laserem vyřezané nápisy a celé tělo bude pokryto industriálními panely odkazujícími k architektonickému stylu Night City.

Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition Bundle
Autor: Microsoft Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition Bundle

Oficiálně se bude jmenovat 1TB Xbox One Cyberpunk 2077 Limited Edition Bundle a změna se bude týkat taky samotného ovladače. Ten sází na stříbrno-šedou kombinaci s výraznými červenými prvky a sexy patinou.

Ovladač speciální Cyberpunk edice Xboxu
Autor: Microsoft Ovladač speciální Cyberpunk edice Xboxu

Potěší, že speciální edice bude k dispozici už v červnu. Cena a dostupnost zatím nejsou známé, ale dá se očekávat, že součástí bude i předplatné samotné hry, kterou by majitel mohl získat s nekolikadenním předstihem před oficiálním vydáním.

Připomeňme, že Cyberpunk 2077 vyjde 17. září na Xbox One, PS4 a PC a vývojáři z CD Projekt RED slíbili, že datum je už skutečně definitivní a nezbrzdí ho ani koronavirus.

Líbí?

reklama

reklama