Legendární česká fotbalová hra se dočkala nové verze s řadou vylepšení

Stáhněte si novou verzi populárního Czech Soccer Manageru.
Czech Soccer Manager 2020
Czech Soccer Manager 2020
CSM

reklama

Jeho první verze vyšla už v roce 1999 a mezitím se dočkal řady vylepšení. Řeč je o nesmírně populárním Czech Soccer Manageru (CSM), který si lze stáhnout a hrát zcela zdarma. Jelikož byl při svém posledním velkém updatu v roce 2014 vybaven editorem hráčů, klubů i lig, je stále fanoušky hojně aktualizovaný, rozšiřovaný a hraný. 

„Aktivní komunita modérů drží hru při životě výrobou aktualizací, které svým rozsahem již daleko překročily původní updaty. I z těchto důvodů jsem se jako autor hry rozhodl, že má cenu se znovu pustit do jejího vylepšení a připravit alespoň jednorázovou dávku novinek pro ty, kteří CSM i po letech stále hrají,“ vysvětluje na oficiálních stránkách hry její hlavní programátor Petr Vašíček.

Derby pražských S v Czech Soccer Manageru 2020
Autor: CSM Derby pražských S v Czech Soccer Manageru 2020

Verze 2020 už je ke stažení zdarma. Z řady větších i měnších vylepšení lze vyjmenovat třeba rozšíření na 40 sezon, třetí ligy, hostování ze zahraničí, jakožto i částečné změny grafiky a některých herních mechanismů. Poprvé v historii má CSM také svoji tvář, a to fotbalistu Michala Jeřábka, stopera Jablonce a současně dlouholetého fanouška CSM.

Michal Jeřábek na coveru nové Czech Soccer Manageru 2020
Autor: CSM Michal Jeřábek na coveru nové Czech Soccer Manageru 2020

Kompletní seznam změn v CSM 2020 najdete ZDE.

reklama

reklama