Další hrou od Rockstaru nebude GTA 6! Máme důkazy o návratu na divoký západ

Red Dead Redemption
Red Dead Redemption
Rockstar

reklama

Když se řekne Rockstar, pozornost hráčů se ihned začíná upírat tím směrem, odkud tohle slovo zazní. Vývojáři, kteří mají na kontě legendární GTA, se však pochlubili i dalšími hrami, mezi kterými nechybí například Bully, ale hlavně Red Dead Redemption. Jednoduše řečeno – Red Dead je GTA z divokého západu a po mnoha náznacích a nevyslyšených přáních zřejmě dochází k tomu, co hráči chtějí už několik let! Blíží se další díl!

Jak jinak si totiž vysvětlit to, co předvádí vývojáři na Twitteru? V jeden den bez jakýchkoliv dalších informací pošlou mezi lidi logo své firmy na červeném pozadí a internet je v panice, že ona červená až nápadně připomíná odstín z krabičky Red Dead Redemption. O několik hodin později se pak na stejném místě objeví další obrázek, tentokrát už se siluetami kovbojů, jedoucích proti slunci prérií.

Red Dead Redemption
Autor: Rockstar Red Dead Redemption

Jinými slovy – oznámení již třetího dílu série Red Dead (před Redemption se svého vydání dočkal ještě Revolver) je na spadnutí a je jen otázkou času, jak daleko už vývojáři zašli ve vývojovém procesu. Rockstar se totiž často svými hrami chlubí až v momentě, kdy jsou takřka hotové a hype do vydání zpravidla netrvá příliš dlouho. Tak že by?

reklama

reklama