První trailer Death Stranding 2: Pokračování geniální hry slibuje další unikátní zážitek

Jedna z nejoriginálnějších vysokorozpočtových her posledních let se dočká nástupce. První trailer fanoušky rozhodně nezklame.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Death Stranding 2
Sony Interactive Entertainment

reklama

Oslavovaný herní tvůrce Hideo Kodžima nějakou dobu čeřil vodu ohledně svého příštího projektu, ale teď už je jasno. Půjde o přímého nástupce Death Stranding, který se prozatím jmenuje jednoduše Death Stranding 2. Hrdinou bude opět Sam Bridges v podání Normana Reeduse, ale velká část ukázky patří taky půvabné Fragile (Léa Seydoux).

Death Stranding 2
Autor: Sony Interactive Entertainment Death Stranding 2

Už původní hra vyprávěla o samotě a vzdálenostech mezi lidmi. Druhý díl má pocit ještě prohloubit, protože Kodžimu při psaní scénáře značně ovlivnila pandemie koronaviru. Už hotovou verzi na základě svých zážitků a zkušeností značně přepsal. Z dalších herců se vrátí ještě Troy Baker, nováčky budou Elle Fanning nebo Shioli Kutsuna.

Hra vyjde exkluzivně pro PlayStation 5. Datum vydání i další zašifrované náznaky příběhu přijdou později. Těšíte se?

Zdroj: Kotaku

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!