Známe 10 nejlepších hráčů ve FIFA 19. Kteří slavní fotbalisté chybí?

Do první desítky se prostě nemohli vejít všichni, přesto chybějí dost zásadní jména.
TOP 10 nejlepších hráčů ve hře FIFA 19. Je jedničkou Ronaldo nebo Messi?
TOP 10 nejlepších hráčů ve hře FIFA 19. Je jedničkou Ronaldo nebo Messi?
EA Sports / profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejpopulárnější sportovní hra FIFA zveřejnila oficiální pořadí nejlépe hodnocených fotbalistů, které je každoročně ostře sledované. Konečně tak rozlouskla otázku, zda je ve hře lepší Ronaldo nebo Messi nebo zda se snad mezi ně vklínil někdo jiný.

Ačkoli mají stejný celkový rating, má při podrobném propočítání všech statistik letos nad Messim navrch hvězdný Ronaldo, který je hlavní tváří hry a taky dost zavařil tvůrcům svým letním přestupem do Juventusu Turín, když museli měnit obal i marketingové materiály a taky zasahovat do příběhové části hry. Její hlavní hvězda Alex Hunter v ní totiž přestoupí do Realu Madrid, kde se měl setkat právě s Ronaldem.

Na trojce se podle očekávání vyhřívá Neymar a hned za ním čerstvý držitel Zlatého míče (aktuálně se hlasování jmenuje BEST) pro nejlepšího fotbalistu planety chorvatský génius Luka Modric. 

Další pořadí může být pro mnohé překvapením. Kde je Mohamed Salah nebo tahouni čerstvých mistrů světa jako Mbappé či Griezmann? Každopádně první desítka jasně ukazuje, kdo je podle EA Sports nejlepším obráncem planety – Sergio Ramos – a kdo nejlepším gólmanem – David de Gea.

Co říkáte na letošní špičku ratingu FIFA 19. Kdo vám v ní chybí a kdo naopak přebývá?

Reklama
Reklama