Děsivé záběry ukazují, jak se ve hrách pro Nintendo pašují živí pavouci. Kdo a proč to proboha dělá?

Hraní her ještě nikdy nebylo tak strašidelné
Pašeráci pašují pavouky schované ve hrách pro Nintendo
Pašeráci pašují pavouky schované ve hrách pro Nintendo

reklama

Možná jste si vždycky mysleli, že hraní her je vlastně ještě celkem bezpečná zábava. Ať hrajete sebenásilnější pařbu, pokud při ní budete pravidelně vykonávat alespoň základní životně důležité funkce, měli byste to přežít celkem bez úhony. To ovšem jen tehdy, pokud si nepořizujete hry pěkně postaru - tedy v krabicích.

V takovém případě by se vám totiž klidně mohlo stát, že se k vám zatoulá zásilka určená pro gang pašeráků zatraceně živých a životu nebezpečných exotických pavouků. Přesně to se totiž stalo v Mexiku.

Policistům na letišti v mexické Guadalajaře naštěstí přišla krajně podezřelá zásilka krabiček starých her na Nintendo, která tudy putovala do státu Maryland v USA. Že by snad dneska ještě hrál někdo Robocopa nebo původní Jurský park na Nintendu? Jasně, že jim to bylo divné.

Všechno začalo dávat smysl, když policisté zásilku bez větších okolků rozbalili a podívali se dovnitř jednotlivých krabiček. Čekali drogy, bylo v nich však něco mnohem ohavnějšího. Mraky malých živých pavouků naskládaných v miniaturních kapslích. Fuj!

Nevíme sice, co se s pavouky nakonec stalo, věříme však, že protentokrát byl svět zacházen. Dejte si ale dobrý pozor, kde a od koho nakupujete hry - nikdy nevíte, co na vás v takové krabičce může čekat za překvapení!

- naj
eSuba.eu

reklama

reklama