Do FIFA 18 se konečně vrátí jeden český klub! Bude to Sparta, Slavia nebo Plzeň?

Domácí fanoušci se konečně dočkali...
Který klub se vrací do hry FIFA?
Který klub se vrací do hry FIFA?
EA Sports/STES

reklama

Pokud se těšíte na vydání nového ročníku fotbalové hry FIFA a zároveň jste nezanevřeli na českou fotbalovou ligu, pak vás určitě potěší zpráva od vývojářů z EA Sports. FIFA 18 totiž přivítá zpět jeden český klub a možná tak i povzbudí české hráče k tomu, aby po novém ročníku šáhli.

Mohlo by se zdát, že volba je na první pohled jasná – posledním mistrem je Slavia, která má zároveň vlivného čínského majitele – pokud však očekáváte „sešívané“, jste vedle. Nebude to ani Plzeň, která se před několika lety významně zapsala v rámci fotbalové Evropy a zahrála si na „malou“ Barcelonu, nene.

Bude to totiž opět Sparta Praha a fanoušci mohou být tentokrát vděční marketingovému oddělení fotbalového klubu. Iniciativa, vrátit do hry Spartu, totiž podle tiskové zprávy vzešla právě od nich, což potvrzuje i marketingový ředitel Tomáš Křivda: „Sparta do EA Sports FIFA podle nás patří. Jednání byla bezproblémová a věcná, takže už v září si fanoušci Sparty budou moci zahrát za svůj oblíbený klub.“

Pokud je tedy přítomnost českého klubu důvodem, abyste se začali o hru zajímat, připravte se na 29. září, kdy FIFA 18 vychází na PS4, Xbox One a PC.

reklama

reklama