E3 se blíží! Tohle 10 nejočekávanějších novinek z největšího herního veletrhu na světě!

E3 začíná už 10. června a tohle jsou ty nejlepší věci, na které se můžete těšit!
Nejočekávanější hry letošní E3
Nejočekávanější hry letošní E3
EA/Ubisoft/Sony

reklama

Už za několik dní odstartuje v Los Angeles největší herní veletrh na světě – legendární E3 – a hráči už se samozřejmě nemohou dočkat. Pokud si hodláte dát volno anebo jen po očku koukat, co nového se urodí, máme pro vás seznam těch nejočekávanějších věcí, které by měly s největší pravděpodobností přijít na přetřes.

10) Days Gone

Ačkoliv by mnozí mohli namítat, že zombie už pomalu nejsou v kurzu, hra Days Gone by mohla tyhle úvahy na nějakou dobu zahnat. Nejen že vypadá jednoduše skvěle, ale na letošní E3 už bude k dispozici přímo k vyzkoušení. Dozvíme se také datum vydání a budeme se moci začít těšit. Předností této hry je navození pocitu naprostého zmaru a skvěle zvládnutý souboj se stovkami nepřátel i přes to, že nejde o vyvražďovačku typu Dead Rising!

Days Gone
Autor: Sony Days Gone

9) Far Cry 5

Pátý díl stále šílenější ságy Far Cry byl oznámen teprve nedávno a slibuje hodně zajímavý námět. Pohybovat se totiž budeme po Spojených státech, konkrétně v Montaně, kde to ve vší úctě i dnes pořád vypadá jako na Divokém západě. Mělo by jít o křesťansko-nacionalistický příběh o tom, že podkopávat Spojené státy a tamější obyvatele není správné!

Far Cry 5
Autor: Ubisoft Far Cry 5

8) Star Wars Battlefront II

Předloňský Battlefront, který restartoval tuhle minisérii, nebyl úplně špatný, ale postrádal obsah. Druhý díl, který vychází po Battlefieldu 1, by se mohl z chyb poučit, přinese příběh a snad i širší záběr bitev a známých míst z notoricky známých Hvězdných válek. V Los Angeles si i tuhle hru budeme moci vyzkoušet a přinést vám naše dojmy.

Star Wars Battlefront II
Autor: Electronic Arts Star Wars Battlefront II

7) Final Fantasy VII Remake

I přes to, že japonské hry u nás nemají příliš zastání, stále se i v české kotlině najde dostatek příznivců téhle nesmrtelné ságy. Patnáctý díl máme za sebou a je na čase vrátit se… v čase! Pravděpodobně nejoblíbenější a nejoslavovanější sedmý díl se dočká kompletního remaku (nikoliv remasteru) a letos bychom si už mohli na hru sáhnout! Konečně! Snad! Anebo ne?

Final Fantasy VII REMAKE
Autor: Square Enix Final Fantasy VII REMAKE

6) Crackdown 3

Jestli existuje hra, na kterou se hráči na Xboxu těší opravdu mohutně, pak je to třetí Crackdown. Ve vývoji je tahle akce už spoustu let a mohla by se stát launchovým titulem nové verze konzole Xbox, kterou stále známe pouze pod kódovým označením Scropio.

Crackdown 3
Autor: Microsoft Crackdown 3

5) Spider-Man

S popularitou komiksových filmů se musí pracovat i v herní branži a všechny sny a přání by se měly snoubit ve hře s pavoučím mužem. Vývoj mají na svědomí velmi zkušení lidé ze studia Insomniac a hra by měla být dostupná pouze pro PlayStation 4. Zatím jsme z ní příliš neviděli, ale první video z loňské E3 sloužilo zároveň jako demonstrace výkonu vylepšeného PlayStationu 4 Pro. Pokud bude výsledek kvalitou alespoň poloviční – a vývojářům se podaří zmáknout vždy složité používání pavučin pro rychlý přesun městem –, čeká nás snad konečně povedená a plnohodnotná hra podle komiksu!

Spider-Man
Autor: Insomniac Games Spider-Man

4) Red Dead Redemption 2

Co jiného říct o tomhle „GTA“ z Divokého západu, než že se opravdu moc moc těšíme? Vývojáři z Rockstaru jsou živoucími legendami, vše, na co sáhnou, se jim daří a Red Dead Redemption 2 prostě musí dopadnout dobře! V rámci některé z konferencí velkých firem bychom mohli vidět plnohodnotný gameplay trailer, v možnost vyzkoušet si hru na vlastní ovladač ale příliš nedoufáme.

Red Dead Redemption
Autor: Take Two Red Dead Redemption

3) God of War

Jde do tuhého, na třetím stupínku našeho očekávání totiž stojí God of War, který – podobně jako většina těch největších her – doslova bere dech. Loňské představení zcela přehlušilo všechno, co lidé ze Sony na své prezentaci představili (snad až na příchod Hidea Kojimy) a vypadá to na hodně zajímavý výlet na sever!

God of War
Autor: Sony God of War

2) Super Mario Odyssey

Dobře, o místech by se dalo spekulovat, ale nemůžete nám mít za zlé, že se prostě těšíme na Maria. Tenhle taťka videoher má možnost předvést se na nové konzoli Nintendo Switch a my věříme, že bude ve formě! Hra bude ve 3D, Mario v ní navštíví New York, tedy New Donk, a čeká ho ten nejultimativnější úkol ze všech. Najít princeznu! Zase!

Super Mario Odyssey
Autor: Nintendo Super Mario Odyssey

1) The Last of Us II

Existuje jiná hra, která definuje dospělé hraní lépe nežli The Last of Us? Možná ano – její druhý díl! I ten by se měl na E3 předvést v mnohem konkrétnějších obrysech, než tomu bylo doposud, a je nač se těšit. Ať už na informace o Ellie coby hlavní hrdince hry, nebo na datum vydání. V tomhle bodě ale nebuďte přehnaně optimističtí. Hra letos nevyjde a je možné, že nestihne ani rok příští… Na to nejlepší si prostě musíme umět počkat!

The Last of Us: Part II
Autor: Sony The Last of Us: Part II

reklama

reklama