Epic Games Store vám vrátí peníze, pokud se vámi koupená hra zlevní

Už žádné čekání na slevy, protože ty přijdou za vámi.
Red Dead Redemption 2 na Epic Games Store
Red Dead Redemption 2 na Epic Games Store
Rockstar Games / koláž

reklama

Epic Games Store v tichosti spustil unikátní funkci. Pokud si skrze tuto platformu koupíte hru za plnou cenu a ona pak vstoupí do slevové akce, vrátí vám Epic rozdíl mezi plnou a zlevněnou cenou.

O novinku se na Twitteru podělil známý herní designér Joshua Boggs, který ukázal i zprávu, která mu přišla od Epicu: „Nedávno jste si učinil objednávku z Epic Games Store. Cena her, které jste si pořídil, se mezitím snížila, proto vám částečně vracíme cenový rozdíl.“

Jelikož se zatím Epic Games novou funkcí nepochlubili oficiálně, nelze spekulovat, kdy bude spuštěna pro všechny a za jakých přesných podmínek zákazníci dostanou zpět cenový rozdíl. Každopádně se jedná o velice vstřícný krok, který zbaví spoustu hráčů váhání, zda si hru pořídit teď, nebo ještě počkat na slevu.

Epic Games Store aktuálně představil novou podporu modifikací a integraci archievementů po vzoru Steamu. Stejně jako jeho největší konkurent už taky nabízí možnost vrátit hru bez poplatků do 14 dnů, pokud z ní zákazník neodehrál více než dvě hodiny.

Součástí aktuální akce je i GTA V zdarma
Autor: Epic Games Store Součástí aktuální akce je i GTA V zdarma

To vše se děje v rámci mimořádné slevové akce Epic Mega Sale. Spustil ji nabídkou megahitu GTA V zcela zdarma a chystá i další zajímavé tituly či kupóny pro bonusové slevy.

Co říkáte na novou funkci Epic Games Storu?

reklama

reklama