EXKLUZIVNĚ: Sledujte náš dnešní stream s tvůrci nejočekávanější české hry! Kingdom Come: Deliverance odhalí své tajemství

Kingdom Come: Deliverance
Kingdom Come: Deliverance
Warhorse

reklama

Na dnešní večer jsme si pro vás přichystali opravdovou specialitu – jako první v České republice budeme mít možnost sednout si po veletrhu E3 s vývojáři ze studia Warhorse a popovídat si s nimi o novinkách ze hry Kingdom Come: Deliverance. Hrát k tomu budeme nejnovější verzi hry a dojde i na vaše dotazy.

Kingdom Come: Deliverance bylo od vydání betaverze před rokem a půl drženo pod pokličkou – vývojáři se soustředili na práci a ušli obrovský kus cesty. V tuto chvíli už proto hra ani vzdáleně nepřipomíná nehotovou ukázku ze začátku loňského roku a mnohem více připomíná finální produkt, který vyjde 13. února příštího roku. Hratelná ukázka je rozdělena na dvě základní části – příběhovou a bojovou – které si pečlivě projdeme.

Spolu s naším redaktorem Zdeňkem Princem bude před kamerou Tobias Stolz-Zwilling – PR manažer, který prezentoval hru na E3 – a designér Ondřej Bittner, jenž má na svědomí přibližně 20 procent všech příběhových questů a samozřejmě se podílel na celé řadě dalších zajímavých věcí. Oba dva budou připraveni odpovídat na vaše dotazy, z nichž budeme pečlivě volit ty nejzajímavější.

Pokud vás Kingdom Come: Deliverance zajímá a chcete vidět, kam se hra posunula, nezapomeňte si náš stream dnes v 18 hodin pustit!

 

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama