Epická herní fantasy od tvůrce Hry o trůny vypadá v prvním gameplay traileru bombasticky

Spojení legend slibuje něco mimořádného.
Elden Ring
Elden Ring
Bandai Namco Entertainment

reklama

Napjatě očekávaný gameplay trailer k Elden Ring je konečně tady a v jeho závěru čeká i datum vydání, které bylo stanoveno na 21. ledna pro PC a aktuální i minulou generaci konzolí PlayStation a Xbox.

Ukázka nezapře, že hra vzniká ve spolupráci dvou legend – autora románové ságy Hra o trůny George R. R. Martina a Hidetaky Mijazakiho, šéfa kultovního herního studia From Software (Dark Souls, Bloodborne, Sekiro). Má hustě temnou a mystickou atmosféru, která vyloženě láká k ochutnání.

Půjde o fantasy akční RPG v rozsáhlém světě, kde se střídá počasí i denní a noční cyklus a pohybovat se v něm budeme moci pěšky nebo na koni, sami, ale taky až s třemi dalšími on-line hráči. 

„Vytvořili jsme bohatý svět s ohromujícím měřítkem, založený na legendách napsaných přímo pro hru Georgem R. R. Martinem. Elden Ring je plný tajemství a nebezpečí, připravený k prozkoumání a objevování, plný dramat, ve kterých se různé postavy chlubí svými postranními motivy. Upřímně doufáme, že si to užijete na vlastní kůži,“ láká Mijazaki.

Těšíte se?

reklama

reklama