FIFA má českou konkurenci, Brňáci nabízejí pouliční fotbal

Česko se zase může výrazně zapsat na fotbalovou mapu. Tedy alespoň virtuálně.
Street Power Football
Street Power Football
Gamajun Games

Fotbalových her není nikdy dost, obvzlášť v netradičním balení, které klade důraz na freestyle a pouliční podobu nejpopulárnější míčové hry na planetě. Ta nová se jmenuje Street Power Football, vychází už 25. srpna (PC, PS4, Xbox One, Switch) a je pod ní podepsané brněnské studio Gamajun Games, které založili bývalí zaměstnanci z Illusion Softworks a Vatra Games.

Hra nabídne šest herních módů – Freestyle, Panna, Trickshot, Street Power Match, Become the King a Elimination. Budete ji moci hrát sólo, ale až s pěti dalšími hráči on-line v módu Street Power Match. Na výběr bude hromada unikátních hřišt v lokacích jako Rio de Janeiro, New York, Kodaň, Tokyo, Soul, nebo dokonce Velká čínská zeď.

Neméně důležitá bude taky volba hráčů, z nichž každý má unikátní mix dovedností, který nemá žádný jiný. Na výběr bude 25 z těch nejlepších světovách freestylerů včetně Seana Garniera, Live Cooke, ale třeba taky českého fenoménu Petra Karáska. Samozřejmostí bude možnost přizpůsobení hrdiny, jeho vzhledu i vybavení.

Brněnští vývojáři počítají s pravidelným vylepšováním hry formou nových herních módů, hřišť, možností i hrdinů. Ideální pro všechny, kterým chybí pořádná hra ve stylu kultovní FIFA Street.

Dáte fotbalový freestyle s českou stopou?

reklama