Chytré kopačky přenesou váš fotbalový výkon přímo do hry FIFA

Šikovný způsob, jak propojit reálný a virtuální fotbal.
Chytrá kopačka přenese plnění reálných výzev do hry FIFA
Chytrá kopačka přenese plnění reálných výzev do hry FIFA
Adidas / EA Sports

reklama

Dvě speciální vložky do kopaček, které se jmenují Adidas GMR, umožní do detailu analyzovat váš fotbalový výkon a pak ho pomocí bodového hodnocení přenést do hry FIFA Mobile, kde si tím vylepšíte vaše virtuální hráče a tým.

V obou stélkách do bot totiž najdete speciální štítky. Ten aktivní dáte pod vaši hlavní fotbalovou nohu, kterou většinou hrajete míč. Ten druhý pak slouží pro monitorování vzájemné polohy vašich nohou.

Aktivní štítek je nabíjecí, vydrží zhruba dva až tři plnohodnotné zápasy nebo zhruba týden kratších tréninků. Pak je třeba ho vyndat a dobít pomocí mikro USB kabelu.

Jak na GMR?
Autor: Adidas Jak na GMR?

Štítek byl vyvinut firmou Jacquard spadající pod Google a je vybaven gyrosenzorem, akcelerometrem a vlastním procesorem. Díky chytrým algoritmům umí měřit rychlost a vzdálenost běhu, počet kopů a jejich sílu; tedy i rychlost, kterou dáte míči.

Vše bezdrátově přenese do doprovodné mobilní aplikace. Ta je propojena s mobilní verzí nejpopulárnější fotbalové hry FIFA. Je už jen na vás, kolik splníte výzev a získáte bodů i nových dovedností pro svůj virtuální tým.

Výzvy zahrnují různou kombinaci uběhlé vzdálenosti, ostrých sprintů, počtu a druhu přihrávek či střel. Chytrý štítek je totiž umí rozpoznat a po každém tréninku či zápase dát kompletní statistiku vaší hry.

Reklamní tváří nové vychytávky je hvězdný Paulo Dybala hrající za Juventus Turín – ten však přitom v aktuálním ročníku hry FIFA není licencovaný a schovává se pod fiktivním jménem Piemonte Calcio.

Láká vás způsob, jak přenést svůj výkon na trávníku do statistik a bodů?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!