Finále světové ligy ve World of Tanks udělá z hráčů boháče! Kolik bere vítěz WGL 2017?

Chystá se finále světové ligy ve World of Tanks
Chystá se finále světové ligy ve World of Tanks
Wargaming.net

reklama

Sezóna World of Tanks se blíží ke svému každoročnímu vrcholu, kterým je už tradičně turnaj Grand Finals. Po loňské Varšavě se ti nejlepší hráči přestěhují do Moskvy, hlavního města Ruska. Po ještě čerstvých a nedávných turnajích jako byly Challenger nebo Champions Rumble´s je tady skutečné klání, z něhož vzejde ten nejlepší. Kdo bude stát na vrcholu světa v roce 2017? Podaří se loňskému vítězi obhájit svůj titul? Nebo to bude někdo jiný? Cesta k finále začíná a my vám nabízíme první ochutnávku toho, jak bude Grand Finals 2017 vypadat.

V Moskvě se utká dvanáct nejlepších tankových oddílů na světě. Všichni se budou chtít předvést a ukázat, že právě oni jsou ti nejlepší. A samozřejmě budou toužit vyhrát a rozdělit si hlavní cenu, která v letošním roce činí 300 000 dolarů. A tohle všechno se uskuteční na tom nejposvátnějším místě, které sportovci v Moskvě mohou najít - v moderní hokejové hale VTB Ice Palace.

Velké finále je v Rusku letos vůbec poprvé a navíc celá akce bude rozdělena do dvou etap a čtyř opravdu srdcervoucích dnů. V první části se utkají týmy ve studiu a poté, co se počet týmů zmenší na osmičku nejlepších, nastane to opravdové herní horko. Po dvoudenní pauze na odpočinek se skutečné finále rozjede 27. a 28. května v již zmiňované hale VTB Ice Palace, odkud nakonec vzejde nový šampion.

„Není pochyb, že tento region má obrovské a vášnivé publikum milující World of Tanks, takže jsme si říkali, že je opravdu na čase přivést Velké finále zpět do míst, kde se zrodila samotná hra,“ vysvětluje Mohamed Fadl, globální šéf e-sportového hraní ve Wargamingu. „Nabízí se tak fantastická příležitost, podělit se exkluzivně o naše nadcházející a velké updaty ve World of Tanks, které si opravdu nemůžeme nechat ujít.“

reklama

reklama