V nové sezóně Fortnite půjde hrát za hrdiny od Marvelu

Čtvrtá sezóna dostala název Nexus War a nepůjde v ní o nic menšího než o záchranu herního ostrova.
Fornite a hrdinové od Marvelu
Fornite a hrdinové od Marvelu
Epic Games

reklama

Válka na všech frontách. Zatímco Epic Games vedou soudní bitvu s Applem a Googlem pod heslem #FreeFortnite, nezapomínají ani na samotnou hru, ve které právě startuje čtvrtá sezóna, tedy přesně řečeno čtvrtá sezóna druhé kapitoly hry. Hlavními postavami v ní budou hrdinové od Marvelu.

Těm, kdo má zaplacený Battle Pass se otevře nová parta slavných hrdinů. Celou ji svolá Thor a na pomoc mu přispěchají Iron Man, Storm, Mystique, Dr. Doom, She-Hulk, Wolverine a Groot. Epic taky slibuje, že postupně přidá ještě další komiksové hvězdy, hlavně ze skvadry X-Men.

Jak začal příběh celé Nexus War už naznačil in-game komiks vyprávějící o tom, jak síla ostrova přilákala Thora, ale bohužel také ničitele světů Galactuse. Tam, kde Thor upustil své mocné kladivo, tak na ostrově vznikla nová dominanta - obří kráter.

Marvelácka sezóna ve Fornite se bohužel nebude týkat hráčů na systémech s iOS, jelikož Apple zablokoval hru v App Storu, což je jediná cesta k updatům. Android hráči můžou update získat přímo od Epicu skrze aplikaci.

Vrhnete so bitvy v týmu Marvel?

reklama

reklama