Dívky spouštějí petici na zákaz nejsledovanější hry na světě. Co přesně jim na ní vadí? (aktualizováno)

Budou mít kluci herní utrum?
Petice na zákaz Fortnite baví internet
Petice na zákaz Fortnite baví internet
Epic Games

reklama

AKTUALIZACE: Ozvala se nám přímo autorka petice Chloe DePalmy (vážně!) a prý šlo jen o vtip, který se trochu vymknul kontrole. Chloe je nadšenou hráčkou Fortnite a už petici ruší.

---

Pokud občas zapnete nějakou tu hru, existuje celkem slušná pravděpodobnost, že už jste se na internetu dočetli o populáním „Battle Royale“ titulu Fortnite. Vysoce návyková online střílečka v posledních měsících předstihla obdobný titul PlayerUnknowns Battlegrounds a stala se nejsledovanější hrou na streamovací platformě Twitch. Přirozeně tak zaujala miliony lidí.

No a právě s tím má teď problém několik desítek žen, které na internetu založily petici na zákaz Fortnite. Proč? Prý jim mění přítele! A tak se hry chtějí zbavit.

Na stránce Change.org argumentují tím, že je nebaví sledovat, jak jejich kluci celý den jen hrají Fortnite a jich si nevšímají. Podle Chloe DePalmy je to stupidní hra a holky ji společně mohou vymazat z existence, což... je hodně odvážné a pro leckoho docela zábavné tvrzení.

Myslíte si, že je Fortnite skutečně tak návykové, jak tvrdí petice? A není chyba spíš v lidech než v samotné hře? Dejte vědět v diskuzi.

A pokud byste se chtěli o online hraní dozvědět víc, můžete tak učinit s pořadem COOL Esport, jehož televizní verze začíná na Prima COOL v sobotu 7. dubna v 9.45. Více informací o něm najdete třeba tady.

reklama

reklama