Fortnite brzy přijde o svůj nový herní mód. Co se stalo?

Každého dne se něco končí... a něco překrásného se počíná.
Fortnite
Fortnite
Epic Games

reklama

Herní megahit Fortnite přijde o svůj nejnovější herní mód Playground (Hřiště). Stane se tak už ve čtvrtek 12. července, oznámila firma Epic Games. Důvod je prostý – vývojáři už nasbírali dostatek reakcí a přání od hráčů, aby mohli na novém módu pořádně zapracovat a pak ho vrátit do hry upravený ve finální podobě. Na co se v ní můžeme těšit?

Nový a vylepšený mód Playground přinese možnost hráčů se sdružovat do týmů, což dá hráčům bezpočet možností a nastavení, jakými jsou:

- možnost editovat stavby jiných hráčů
- souboje 1v1 a 2v2
- asistované míření na kontrolerech
- pasti, které se chovají jinak k parťákům v týmu a jinak k soupeřům
- označení členů týmů na mapě
- masakrování nepřátel krumpáčem!

Cílem módu Playground je, aby si hráči naplno užili kreativní i herní možnosti Fortnite bez stresu ze soupeření. Vlastně se jedná o jakýsi privátní server, kde si můžete nezávazně zablbnout s kamarády bez risku, že si pohoršíte v žebříčcích a hodnocení.

Každá hra v Playground trvá hodinu. Je povolená střelba do vlastních řad a hráči se okamžitě vrátí zpátky do hry, tedy pokud je nesmete bouře. V módu najdete širokou škáli lootu, a můžete si tak vyzkoušet více možností, než jaké vám nabídne klasická hra.

Jak už bylo zmíněno, Playground zmizí na začátku páté sezony, tedy 12. července. V souvislosti s jejím startem se můžeme těšit na úpravy mapy nebo mapu zcela novou.

reklama

reklama